#кохані дарунки

«Кохані» зробили так багато еклерів, що давно стали професіоналами з ніжності та радості. Ми віримо: на рік є мінімум 365 приводів зробити приємне коханим та близьким. Якщо ти не знаєш як, просто зв’яжись з нами і ми про все подбаємо.

Ми довго досліджували і виявили: наші еклери найкраще поєднуються з пляшкою крижаної Cava, сезонними квітами та квитками на актуальні спектаклі та фільми. Помилки бути не може. Обирай будь-який з трьох ідеальних наборів, і наші флористи зберуть їх для тебе в той самий день.

Ми б могли підказати тобі і приємні слова для коханих, але тут ти вже сам впораєшся, правда?

#кохані майстерклас

Кохані. Кава та еклери - це проект, створенний командою досвідчених кондитерів з метою донести до киівсьскої публіки, що еклер - це витвір мистецтва. Він має бути і красивим і модним, а головне - мати насичений та неперевершений смак хрусткого, солоновато-солодкого тіста у тандемі з шовковим ароматним заварним кремом.
Кохані - це монокондитерська, де еклер - це продукт, створенний з любов’ю та розумінням; досконалий технічно та зображений в новому творчому баченні. Але головне, чітко відповідний класичним параметрам справжнього французьського десерта.
Ви обов'язково будете « заКОХАНІ до нестями» в наші еклери.